O Nas


Move & Mind


To miejsce, które powstało z pasji do sportu, ruchu i zdrowego odżywiania. Naszą misją jest zapewnienie wysokiej jakości, efektywnych treningów poprawiających komfort życia, zdrowie, wygląd, a także dobre samopoczucie.

Charakteryzuje nas:

  • Indywidualne podejście do klienta
  • Profesjonalizm i zapewnienie wysokiej jakości usług
  • Motywacja i wsparcie
  • Różnorodność treningów

Move & Mind Studio EMS


Studio EMS to 54 metry kameralnej przestrzeni, w której mieści się pomieszczenie do odnowy biologicznej masażu i fizjoterapii. Studio wyposażone jest również w łazienkę
z prysznicem i toaletą, dwoma przebieralniami oraz przestrzenią wspólną ze strefą relaksu i poczekalnią. Przestrzeń wyposażona jest w sprzęt grający oraz szafę dezynfekującą. W strefie treningu wykonywany jest trening EMS, a także może ona służyć do sesji treningu personalnego.

Poznaj nas Bliżej


Agnieszka Kaźmierczak

motto:
Zmianę zacznij od działania, a sukces nadejdzie.

Właścicielem, sercem i duszą naszego klubu jest Agnieszka – to ona stworzyła to miejsce z pasji do propagowania zdrowego stylu życia. Obszerna wiedza instruktorska i doświadczenie doprowadziły do stworzenia miejsca z myślą o osobach chcących ćwiczyć w kameralnym miejscu, pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej. Wyróżnia ją holistyczne podejście do ciała i treningu, fantastyczne umiejętności motywacyjne, a także wytrwałość w dążeniu do zamierzonych celów. Aga jako trener personalny, instruktor fitness oraz licencjonowany trener EMS pomaga ludziom zmieniać ich ciało oraz sposób myślenia o nim. Jej priorytetem jest świadome ćwiczenie ciała, osiąganie zamierzonych celów oraz kompleksowe wsparcie przy ich realizacji.

Właścicielka Move and mind
Specjalista EMS
Bartosz Kaźmierczak

motto:
Żyj tak, żeby każdego dnia stawać się lepszą wersją siebie.

Nieocenionym wsparciem Agi jest Bartek – pasjonat szeroko pojętej aktywności fizycznej. Certyfikowany Trener Personalny PTA “Personal Trainer”, Instruktor Siłowni PTA “Gym Instructor”oraz trener EMS. Do aktywności fizycznej podchodzi kompleksowo traktując trening, odżywianie oraz regenerację jako przenikające się oraz uzupełniające elementy. Charakteryzuje go indywidualne podejście do treningu oraz pełne zaangażowanie w tracie współpracy. Inspiracja, motywacja i wiedza to filary jego kontaktu z podopiecznymi. Tworzy spersonalizowane plany treningowe biorąc pod uwagę preferencje danej osoby, jej styl życia, sposób odżywiania oraz indywidualne predyspozycje, a następnie dostosowuje je monitorując postępy. Bartek to osoba otwarta, pełna energii, angażująca się w 100% w stawiane przed nim zadania. Ceni sobie dobrą atmosferę nie zapominając o profesjonalizmie i bezpieczeństwie podczas treningu.