Zajęcia fitness


AKTYWNA MAMA

CZAS TRWANIA: 50 MINUT
DLA KOGO:  dla kobiet w ciąży, dla kobiet po ciąży

DBAMY O PRZYSZŁE MAMY!  Takie hasło towarzyszy nam podczas dbania o Waszą aktywność fizyczną w tym wyjątkowym okresie jakim jest ciąża. Zachęcamy do udziału w zajęciach AKTYWNA MAMA nie tylko ze względu na pozytywny wpływ na wygląd i samopoczucie, ale przede wszystkim ze względu na korzyści w postaci zdrowego ciała, które to powinno być dla nas priorytetem w tym szczególnym dla każdej kobiety okresie.

Program zdrowotny zajęć w naszym klubie ma na celu :

 • wzmocnić nasz organizm i przygotować do porodu,
 • zapewnić prawidłową postawę ciała,
 • zmniejszyć dolegliwości bólowe  związane z aparatem ruchu,
 • wzmocnić mięśnie dna miednicy,
 • poprawić krążenie (brak obrzęków rąk i nóg),
 • poprawić przemianę materii,
 • zwiększyć mobilność stawów.

Program ma za zadanie poszerzyć wiedzę jak bezpiecznie ćwiczyć oraz zadbać o Wasze ciała nie tylko w aspekcie wysportowanego ciała, ale przede wszystkim sprawnego i zdrowego.

AKTYWNA MAMA Z DZIECKIEM

CZAS TRWANIA: 50 MINUT
DLA KOGO: dla kobiet po ciąży z małymi dziećmi

DBAMY O MŁODE MAMY! Zajęcia te to naturalna kontynuacja zajęć AKTYWNA MAMA. W odpowiedzi na Wasze zapotrzebowanie, są to zajęcia umożliwiające połączenie opieki nad dzieckiem z aktywnością fizyczną.
Zajęcia są dostosowane do potrzeb mam po porodzie i uwzględniają możliwości i bezpieczeństwo noworodków i małych dzieci. Ćwiczenia są ukierunkowane na wzmacnianie mięśni, poprawę elastyczności, zwiększenie wytrzymałości i ogólną kondycję fizyczną mam. Intensywność i trudność ćwiczeń dobrane są do możliwości młodych mam.
Treningi dla mam z noworodkami i małymi dziećmi mają wiele korzyści: pozwalają mamom na odbudowanie siły i kondycji po porodzie, poprawiają samopoczucie i nastrój, integrują z innymi mamami oraz pozwalają na tworzenie więzi i wspólnych chwil z dzieckiem.

BIKINI BURNING

CZAS TRWANIA: 50 MINUT
DLA KOGO: dla trenujących regularnie, dla kobiet i mężczyzn

BIKINI BURNING to dynamiczny trening całego ciała.
Dzięki odpowiednio dobranemu zestawowi ćwiczeń mamy pewność, że całe nasze ciało pracuje w taki sposób aby zmaksymalizować efekty.
Podczas zajęć wykorzystywane są różne narzędzia pomagające uzyskać nam wymarzoną sylwetkę np. stepy, hantle czy gumy oporowe.
Trening ułożony jest tak, aby przy spalaniu tkanki tłuszczowej jednocześnie kształtować sylwetkę.

BOKS

CZAS TRWANIA: 90 MINUT
DLA KOGO: dla wszystkich, dla kobiet i mężczyzn

BOKS to zajęcia dla osób, które miały już styczność z tym sportem.Treningi są ogólnorozwojowe – zwiększające wydolność, poprawiające kondycję oraz koordynację ruchową. Na zajęciach rozwijamy poznane już techniki bokserskie, doskonalimy umiejętność sprawnego wprowadzania i poprawnego przyjmowania ciosów.
W czasie treningu angażowane są wszystkie mięśnie, ponadto zajęcia wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej, budowanie siły oraz wytrzymałości.

BRZUCH UDA POŚLADKI

CZAS TRWANIA: 50 MINUT
DLA KOGO: dla trenujących regularnie, powracających do treningów po przerwie

Brzuch, uda, pośladki to rodzaj treningu którego głównym celem jest rzeźbienie brzucha oraz dolnych partii ciała, poprawę siły i kształtu mięśni pośladków oraz ud. Zajęcia polegają na wielokrotnym powtarzaniu bloków ćwiczeń z obciążeniem. Regularne uczestnictwo w tego rodzaju zajęciach bardzo dobrze wpływa na redukcję tkanki tłuszczowej oraz jędrność ciała, zwłaszcza w dolnych partiach. Dodatkowym atutem tego typu zdjęć jest aspekt nie tylko estetyczny ale i zdrowotny, ponieważ silny brzuch to brak problemów z lędźwiami, a dobrze wzmocnione pośladki to gwarancja dobrego samopoczucia i siły oraz wsparcia pleców.

Gimnastyka ogólnorozwojowa

CZAS TRWANIA: 60 MINUT
DLA KOGO: dla każdego, dla seniora

Zajęcia GIMNASTYKI OGÓLNOROZWOJOWEJ są dedykowane w szczególności dla seniora, ale nie tylko! Mottem zajęć jest ZDROWIE I SPRAWNOŚĆ W KAŻDYM WIEKU. Są to zajęcia o spokojnej specyfice, na których kładziemy nacisk na: wzmacniane i rozciągane ciała, poprawę gibkości i mobilności kręgosłupa, poprawę kondycji oraz postawy. Wszystko to prowadzi do modelowania sylwetki, a także usprawnienia całego ciała – niezależnie od wieku. Podczas zajęć wykorzystanie są do ćwiczeń różnorodne przybory gimnastyczne, co spowoduje, że każdy trening jest ciekawy, efektywny i funkcjonalny. Zapisy na te zajęcia pod nr telefonu: 510-277-724

JOGA

CZAS TRWANIA: 80 MINUT
DLA KOGO: dla wszystkich, dla kobiet i mężczyzn, dla seniorów

JOGA to rodzaj treningu który łączy w sobie trening ciała oraz trening umysłu, pomagając osiągnąć stan równowagi, uspokojenia i relaksu. Zajęcia składają się z sekwencji wielu różnych pozycji nazywanych asanami, które wpływają na odpowiednie rozciągnięcie i wzmocnienie mięśni. Bez względu na poziom zaawansowania uczestnika, każdy może wykonywać odpowiednie asany na swoim poziomie. Co ważne żeby zacząć ćwiczyć jogę nie trzeba być rozciągniętym – to regularne uczestnictwo w zajęciach powoduje coraz większy zakres rucho oraz rozwój siły ciała.

MINIBAND

CZAS TRWANIA: 50 MINUT
DLA KOGO: dla wszystkich, dla powracających do treningów po przerwie, dla chcących nauczyć się odpowiednio pracować pośladkiem i udami w treningu 

Miniband to rodzaj małych gum oporowych o różnej sile obciążenia – mamy 5 rodzajów obciążenia gum z którymi pracujemy. Program zajęć nastawiony jest na kształtowanie i wysmuklenie sylwetki oraz wzmocnienie całego ciała. Gumy miniband to świetne narzędzie do treningu mobilizującego mięśnie do wzmożonej pracy oraz powodujące ich sukcesywne wzmocnienie. Trening z gumami powoduje między innymi mobilizację pośladka, dzięki czemu pracuje on intensywniej przy dołożeniu większego obciążenia.

PILATES

CZAS TRWANIA: 50 MINUT
DLA KOGO:  dla wszystkich, dla seniorów, dla powracających do treningów po przerwie

Pilates to system ćwiczeń którego celem jest rozciągnięcie, uelastycznienie oraz wzmocnienie wszystkich mięśni ciała bez ich nadmiernej rozbudowy. Według założeń Pilatesa który jest wynalazcą tego systemu ćwiczeń, metoda ta przyczyniać się ma do: 

 • odciążenia kręgosłupa,
 • poprawy wad postawy,
 • wzmacniania mięśni pleców oraz mięśni głębokich,
 • obniżenia poziomu stresu,
 • ogólnej poprawy zdrowia i kondycji ciała.

System ten to połączenie jogi, baletu i ćwiczeń izometrycznych. Pilates to forma aktywności polecana niemal dla każdego, mogą ćwiczyć seniorzy, osoby z nadwagą a także osoby o słabej kondycji fizycznej.

PUMP

CZAS TRWANIA: 50 MINUT
DLA KOGO: dla trenujących regularnie, dla kobiet i mężczyzn

PUMP to zajęcia z wykorzystaniem sztangi i obciążenia, które dobierane jest do każdego indywidualnie. Każdy trening to zestaw ćwiczeń oparty na sile oraz wytrzymałości mięśni. Ruchy wykonujemy w odpowiedniej ilości i tempie, w rytm muzyki. Regularne wykonywanie ćwiczeń powoduje wzrost siły czego efektem jest kształtowanie mięśni całego ciała. Wielką zaletą tych zajęć jest fakt, że można z łatwością dopasowywać i regulować obciążenie według własnych możliwości oraz po konsultacji z instruktorem.

SHAPE BODY

CZAS TRWANIA: 50 MINUT
DLA KOGO: dla początkujących, dla trenujących regularnie, dla kobiet i mężczyzn, dla osób powracających do aktywności

Shape Body wzmacniający trening całego ciała w trakcie trwania jednej sesji. Jedna z najpopularniejszych form pracy nad wszystkimi mięśniami polecana dla ludzi rozpoczynających swój proces treningowy czy powracających po dłuższej przerwie. Zajęcia przeznaczone dla osób o różnym stopniu zaawansowania z uwagi na umiarkowane tempo oraz regulowany dobór obciążenia.
Podczas zajęć wykorzystywane są elementy treningu siłowego jak i treningu typu cardio. Wzmacniane są górne i dolne partie ciała przy użyciu hantli, sztangi, talerzy, maty czy gum oporowych. Kształtowanie sylwetki i zredukowanie tkanki tłuszczowej to główne założenia tego treningu.

Trenerka trzymająca hantelki

STEP FUNKCJONALNY

CZAS TRWANIA: 50 MINUT
DLA KOGO: dla trenujących regularnie, dla kobiet i mężczyzn

Step Funkcjonalny to połączenie tradycyjnego treningu na stepie z elementami treningu funkcjonalnego – pompki, wykroki, przysiady oraz wszystko to, co naśladuje nasz ruch w codziennym życiu. Zaletą tego treningu jest jego ogólnorozwojowość, praca nad głębokimi partiami mięśni i intensywność, która pozwala spalać dużo kalorii. Poprawia mobilność, motoryczność, kondycję oraz wzmacnia całe ciało.

TRENING OBWODOWY

CZAS TRWANIA: 50 MINUT
DLA KOGO: dla trenujących regularnie, dla kobiet i mężczyzn

Trening obwodowy to rodzaj intensywnych ćwiczeń wykonywanych na poszczególnych stacjach. Każda stacja to jedno ćwiczenie, które odbywa się w odpowiednim przedziale czasowym. Tego rodzaju trening zalicza się do treningów interwałowych połączonych z ćwiczeniami siłowymi.
Podczas treningu wysmuklamy sylwetkę oraz polepszamy swoją zwinności i elastyczność całego ciała.

ZDROWY KRĘGOSŁUP

CZAS TRWANIA: 50 MINUT
DLA KOGO: dla wszystkich, dla seniorów, dla dzieci, dla kobiet po ciąży, dla kobiet w ciąży

Zajęcia zdrowy kręgosłup to forma ćwiczeń która ma korzystnie wpłynąć na postawę ciała, zredukować dolegliwości bólowe w okolicach kręgosłupa, a także rozluźnić i usunąć przykurcze mięśniowe. W związku z odpowiednim doborem ćwiczeń każdy uczestnik w miarę swoich możliwości pracuje nad wzmacnianiem mięśni głębokich, ale także nad wzmocnieniem całego ciała.
Program zdrowy kręgosłup to doskonały sposób na odprężenie się z pożytkiem dla zdrowia.